STEROWANIE ROLETAMI PILOTEM

Pilot breloczek

Sterowanie roletami pilotem - breloczek
Pilot breloczek to funkcjonalne i wyjątkowo poręczne rozwiązanie. Jego atutem są niewielkie gabaryty, dzięki czemu pilot zmieści się w torebce bądź w kieszeni.

Piloty te służą do otwierania jednym przyciskiem rolet w całym domu, rolowanych bram garażowych czy markiz.
Sterowanie roletami pilotem - tylko najlepsi producenci: Mobilus, Somfy, Yooda, Portos.

Piloty przenośne

Sterowanie roletami pilotem przenośnym
Piloty przenośne umożliwiają bezprzewodowe sterowanie każdym zautomatyzowanym urządzeniem. Pilot posiadają dodatkowe uchwyt, który umożliwia zamontowanie ich na ścianie. Dzięki temu pilot do rolet zawsze będzie na swoim miejscu. Duży zasięg nadajników radiowych, tj. 35 metrów w pomieszczeniach oraz do 200 metrów na terenie otwartym, to gwarancja pewności, że zawsze skutecznie odsłonisz okno, otworzysz bramę wjazdową, czy drzwi garażowe.
Ze względu na dużą ilość oferowanych modeli, różniących się funkcjonalnością, ale także designem, można bez problemu dopasować pilot do niemal każdego wnętrza.
W grupie pilotów znajdują się urządzenia od 1-kanałowych do nawet 99-kanałowych, które pozwalają na obsługę od 1 do niemal nieograniczonej liczby urządzeń jednocześnie.
Dodatkowo niektóre modele pilotów bezprzewodowych mają wbudowany programator czasowy, umożliwiający np. ustawienie czasu samoczynnego podnoszenia lub opuszczania rolet.

Piloty ścienne

Sterowanie roletami pilotem ściennym
Nadajniki ścienne marki idealnie sprawdzają się w systemach z wykorzystaniem napędów z zewnętrznym lub wewnętrznym odbiornikiem radiowym.
Szeroka gama pilotów ściennych umożliwia indywidualny dobór urządzenia i dopasowanie go do niemalże każdego wnętrza.